Penziony v Telfes im Stubai

Ubytování v Telfes im Stubai v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Telfes im Stubai. Většina penzionů v Telfes im Stubai se od hotelů v Telfes im Stubai liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Telfes im Stubai.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Landgut Thalerhof StarStarStar

Foto: Landgut Thalerhof
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
93 %

Tento penzion se nachází v obci Telfes, v poklidné lokalitě Stubaiských Alp. Nabízí vynikající rakouskou kuchyni, velkou zahradu s rybníkem a pokoje s balkonem s výhledem na údolí Stubaital.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby99 - 99 EUR za noc

2. Pension Kirchbrugger 

Foto: Pension Kirchbrugger
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
92 %

Penzion Kirchbrugger se nachází v Telfes v údolí Stubai, jen 2 minuty chůze od nejbližší autobusové zastávky, odkud jezdí spoje na 23 km vzdálený Stubaiský ledovec. Soukromé parkoviště u penzionu můžete využívat zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby65 - 65 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
osoby0 - 0 EUR za noc

3. Landhaus Birgit 

Foto: Landhaus Birgit
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
85 %

Landhaus Birgit je penzion situovaný na klidném místě na okraji obce Telfes im Stubaital, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Schlick 2000. Nabízí krytý bazén, Wi-Fi zdarma a pokoje a apartmány s balkonem, odkud se otevírá výhled na hory.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby68 - 76 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: